Навчання для підприємців!

Illustration

Ціна Курсу = 2000 євро довжина курсу 3 місяці
Проходять як онлайн зустрічі, так і оффлайн зустрічі з власниками та за потребою зі співробітниками компанії.

Стань чудовим Підприємцем прямо зараз!

Десятилетний опыт на рынке возобновляемой энергетики в Украине!

✔ З 2014 по 2022 рік збудували понад 1000 сонячних станцій максимальної потужності 1 МВт.✔ Створили 13 компаній із різною стратегією в Україні до 2022 року✔ Курирували проект на 1 МВт в Узбекистані.✔ Курирували проект на 10 МВт у В'єтнамі✔ У 2022 році в Молдові під особистим консалтингом Андрія компанія побудувала 200 об'єктів.✔ Навчили в Молдові з 2022 року близько 10 монтажних бригад✔ з 2014 року навчили понад 500 осіб для бізнесу у сфері відновлюваної енергетики

На даний момент ми професійно займаємося створенням нових Бізнесів та Навчанням для бізнесу (Продавців, Проектантів та Монтажників) на території СНД.
Нас має досвід створення Бізнесів, як з початковим капіталом, так і без нього зовсім, Андрій починав свій Бізнес не маючи грошей взагалі!

З нами почати бізнес набагато швидше і дешевше, ніж ви думаєте!
Ми допомагаємо на всіх етапах, починаючи з азів:
✔ Стратегія підбирається залежно від цілей та масштабу особистості власника.
✔ Створення бізнес-плану на 3 роки вперед.
✔ Структура бізнесу.
✔ Бізнес-процеси.
✔ Цикл угоди.
✔ Підбір персоналу.
✔ Навчання персоналу (Менеджери з продажу, Проектанти, Монтажники).
✔ Створення чек-аркушів, інструкцій.
✔ Вибір найкращого рекламного каналу для залучення клієнтів.

Також у нас вже є навчені монтажні бригади, продавці, проектанти та інший персонал, який можна використовувати з першого дня (з персоналу, який пройшов навчання у нас у школі, ми дамо повний звіт і Ви зможете собі вибрати потрібних співробітників). їх пошук, з їхньої навчання, на помилки, що вони припустяться у процесі роботи, а то й у теме.
Також Ви з нашою допомогою отримаєте всі потрібні контакти технічних фахівців для здачі об'єктів в експлуатацію (Авторизовані електрики та проектанти), персонал вже перевірений часом і не припуститься стандартних помилок та зробить роботу вчасно.
Також бонусом від нас, Професіонал своєї справи – продавець, виїде разом із вашим продавцем на об'єкт та допоможе укласти контракт 5 разів.

У випадку, якщо Ви будете використовувати своїх фахівців, Ми перші 5 об'єктів візьмемо повністю під своє керівництво від отримання заявки до здачі об'єкта в експлуатацію, а це означає, що Ви не втратите тисячі євро на перших об'єктах і не втратите репутацію, і отримаєте клієнтів за сарафаном, тому що за статистикою 1 задоволений клієнт дає мінімум 1-го лояльного клієнта, який купує за максимальною ціною.
Реальні заробітки, зараз, у цьому напрямку в середньому 10000 тисяч євро чистими на місяць, за наявності в компанії 2-х монтажних бригад з 2-х 3-х осіб, одного менеджера з продажу, бухгалтера та маркетолога.