Стати нашим Партнером!

Illustration

Ціна Курсу = 30 євро
Проходять як онлайн зустрічі, так і оффлайн зустрічі з власниками та за потребою зі співробітниками компанії

Стань нашим Партнером прямо зараз!

Десятирічний досвід на ринку відновлюваної енергетики в Україні!

✔З 2014 по 2022 рік побудували понад 1000 сонячних станцій максимальної потужності 1 МВт.✔ Створили 13 компаній із різною стратегією в Україні до 2022 року✔ Курирували проект на 1 МВт в Узбекистані.✔ Курирували проект на 10 МВт у В'єтнамі✔ У 2022 році в Молдові під особистим консалтингом Андрія компанія побудувала 200 об'єктів.✔ Навчили в Молдові з 2022 року близько 10 монтажних бригад✔ З 2014 року навчили понад 500 осіб для бізнесу у сфері відновлюваної енергетики

Вже сьогодні Ви можете працювати на сонячних станціях додатково заробляти від 300€
Все дуже просто, найпростіший спосіб це при спілкуванні зі знайомими, родичами, друзями говорити про те, що Ви в темі відновлюваної енергії і коли люди будуть ставити собі вони будуть звертатися в першу чергу до Вас, Ви передаєте нам контакт, Ми його закриваємо на продаж і ви отримуєте свої 3% від суми угоди.Ми в цьому випадку відкриті на 100%, Ви отримаєте реальний кошторис, який отримав Ваш знайомий і в нього ж ви зможете перевірити все.Для того щоб бути в темі, у нас є дуже хороший курс, який ми рекомендуємо прослухати у нього мінімальна вартість 30€, після його вивчення, Ви будете знати поверхово все про Сонячну Енергетику і зможете спілкуватися з неспеціалістами на рівні.Курс проходить онлайн у записі 4 годиниУ нас є партнери, які заробляють на місяць дві-три тисячі євро!
Перевага цього бізнесу?Найголовніша перевага цього напряму в тому, що він тільки починає свої оберти і той, хто зайде в цей поїзд зараз, той і буде на коні.Ми прийшли до Молдови у вересні 2022 року та взяли компанію на консалтинг (робота Андрія з власником), збудували за 10 місяців 200 об'єктів на території Республіки. Чистий прибуток становили 120 000 євро.І ця компанія не була серед лідерів. Лідер збудував приблизно 500 об'єктів.Конкуренція сьогодні не дуже великаЗ 2023 року у Молдові буде компенсація фінансів до 50% вартості обладнання та буде просто величезна хвиля споживачів.
Якщо пам'ятаєте як було із пластиковими вікнами, за 3-5 років вони стояли вже у всіх, так само буде і із сонячними станціями.Друге це те, що поріг входу мінімальний, працювати можна віддалено, тобто не обов'язково мати офіс, велика кількість співробітників і так далі. Можна починати з найпростішого, зробили простий сайт, навіть можна своїми руками, налаштували на нього контекстну рекламу і вже отримуєте перших клієнтів, плюс виставили пару оголошень на біржу та отримуєте вже більше клієнтів. Монтажну бригаду можна знайти на відрядну роботу. Заявки спочатку можна обробляти самостійно. Авторизований електрик та проектант нині працюють на відрядній основі. В ідеальній ситуації для ефективної роботи їм потрібний транспорт, а також бюджет у районі 1000 євро на місяць на рекламу. Можливо, це навіть є гарною ситуацією з огляду на те, що починалося все зовсім без грошей.Виходило мені допомагав тренер з боксу, який створював візитки на своєму принтері. Я самостійно вирізав їх і потім поширював містом, у процесі спілкуючись з людьми та шукаючи відповіді на їхні запитання. Тоді роботи з монтажу виконували для мене досвідчені фахівці у цій галузі. В даний час ситуація набагато простіше завдяки доступу до широкої інформації в інтернеті та можливості навчання у спеціалізованих школах. Тут можна отримати конкретні знання за мінімальні кошти та уникнути помилок, які б коштували значних грошових витрат.
Я особисто заплатив щонайменше 100 тис. євро за свої помилки. Це включає високі витрати на обладнання, додаткові платежі через недорахунки, оплату за помилки монтажників і вирішення проблем, що виникають в роботі системи. Залучення клієнтів також коштує дорого, і кожна неправильна дія коштує додатковими витратами. Ми маємо великий досвід, який ми готові поділитися з іншими.