Навчання для Менеджерів з продажу !

Illustration

Ціна Курсу = 500 євро, тривалість – один місяць
Проходять як онлайн зустрічі, так і оффлайн зустрічі з власниками та за потребою зі співробітниками компанії

Стань чудовим Менеджером з продажу прямо зараз!

Десятирічний досвід на ринку відновлюваної енергетики в Україні!

✔ З 2014 року по 2022 рік збудували понад 1000 сонячних станцій максимальної потужності 1 МВт.
✔ Створили 13 компаній із різною стратегією в Україні до 2022 року
✔ Курирували проект на 1 МВт в Узбекистані.
✔ Курирували проект на 10 МВт у В'єтнамі
✔ У 2022 році в Молдові під особистим консалтингом Андрія компанія побудувала 200 об'єктів.
✔ Навчили в Молдові з 2022 року близько 10 монтажних бригад
✔ з 2014 року навчили понад 500 осіб для бізнесу у сфері відновлюваної енергетики

На даний момент Ми професійно займаємось створенням Нових бізнесів та Навчанням грамоти бізнесу для персоналу (Продавців, Проектантів та Монтажників) на території СНД.Зараз у Молдові ринок розвивається шаленими темпами, компаніям не вистачає технічних спеціалістів і найголовніше, що вони від початку брали фахівців будь-якого рівня, а зараз хочуть лише навчених професіоналів.
Всього за один місяць плідної роботи, а це три рази на тиждень по дві години онлайн зустріч і одну годину на день самостійна робота, так само п'ять виїздів з існуючим менеджером з продажу виїзд на об'єкт. Ви знатимете повністю продукт, який надалі продаватимете. Не знаючи особливостей дорогого обладнання, неможливо грамотно розрахувати і запропонувати сонячну електростанцію, що дійсно коректно працює!
Як можна продавати, чого не знаєш?Якщо вивчати продукт всередині компанії самостійно, а його доведеться вивчати самостійно, тому що всередині компаній немає професійного навчання, а це означає, що процес входження на посаду буде мінімум вдвічі довше, а це означає, що через місяць на Вас дивитися з-под лоба і думати, що Ви нічого не вмієте і думати, про те, як Вас звільнити, і відсотки свої отримаєте тільки на третій місяць у кращому випадку, тому що цикл угоди мінімум 1 місяць.Пройшовши у нас навчання, Ви прийдете в компанію вже як професіонал своєї справи, Ви зможете вимагати ставку вдвічі більше і % за тією ж схемою.
Після нашого курсу ви знатимете:✔ Що таке сонячна станція;✔ із чого складається Сонячна Електростанція;✔ Сонячні панелі (Бренди, Технології виготовлення);✔ Інвертора (Бренди, Технології виробництва);✔ Кріплення;✔ Кабель, Конектор, Група захисту;✔ Цикл угоди;✔ Все про оформлення документів (фіз. особи, юр. особи);✔ Вивчення прайсу.На сьогоднішній день менеджери в цьому напрямку заробляють від 1000 € до 5000 € на місяць і з цих людей, як правило, виростають власники бізнесу, які сьогодні отримують в середньому 10000 € чистими на місяць.
Маючи наш сертифікат, Ви можете працювати в інших країнах світу.